Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Bálna átalakítási munkáinak tervezése
Hivatkozási szám: EKR000873392021
II.1.2)Fő CPV-kód71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A közbeszerzési eljárás tárgya a Magyar Turisztikai Ügynökség Zrt. vagyonkezelésében álló Bálna Budapest Kulturális és Kereskedelmi Központ átalakítási munkáinak tervezése, a komplett kiviteli tervdokumentáció összeállítása.
VI. szakasz: Kiegészítő információk