Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Wassen, onderhoud, repareren en keuren diverse containers
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Wassen, onderhoud, reparatie en keuren van de volgende typen containers: ondergrondse containers, mini onderlossende containers, bovengrondse containers, containers in een cocon, minicontainers in een beugel.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)50500000 Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines
34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Wassen, onderhoud, reparatie en keuren van containers:
Ondergrondse containers ca. 4176
Mini onderlossende containers ca. 128
Bovengrondse containers ca. 388
Containers in een cocon ca. 216
Minicontainers in een beugel ca. 79