Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Europese openbare aanbesteding voor de levering, onderhoud en implementatie van een applicatie voor het beheer openbare ruimte (BOR) voor de Gemeenten Horst aan de Maas en Venray
Reference number: 2206270087
II.1.2)Main CPV code72200000 Software programming and consultancy services
II.1.4)Short description:
De gemeenten willen om hun beheer van de Openbare Ruimte verder te verbeteren een BOR-beheersysteem in gebruik gaan nemen. De opdracht omvat de levering, de implementatie (inclusief opleiding), het onderhoud en de ondersteuning van het BOR-beheersysteem.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)48000000 Software package and information systems
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaCriteria below
Quality criterion - Name: Kwaliteit / Weighting: 60
Price - Weighting: 40