Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Inhuur personeel: payroll- en brokerdienstverlening
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
NLFI wenst een Raamovereenkomst te sluiten met één (1) ondernemer die kan voorzien in de behoefte van NLFI aan tijdelijk personeel. De ondernemer is zowel bereid en in staat om zelf kandidaten aan te dragen én bereid en in staat om bij de door NLFI zelf gevonden kandidaten als administratief werkgever op te treden.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De geraamde hoeveelheid unieke inhuuraanvragen onder de Raamovereenkomst is moeilijk in te schatten en afhankelijk van diverse omstandigheden. Een denkbaar maximum is drie (3) Flexibele arbeidskrachten op jaarbasis. Bij een totale looptijd van de Raamovereenkomst van maximaal vier jaar komt de geraamde hoeveelheid dan op twaalf (12) Flexibele arbeidskrachten. Rekening houdend met een marge van 20% is de maximale hoeveelheid van de Raamovereenkomst afgerond 15 unieke inhuuraanvragen en € 2.500.000,- aan inhuurvolume.