Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Marktconsultatie inkoop Jeugdhulp 2025 Twentse gemeenten
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
II.1.4)Korte beschrijving:
Het doel van deze openbare marktconsultatie is het in gesprek gaan met een selectie van aanbieders over de inkoop van Jeugdhulp in 2025 e.v.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: