Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa elementów złącznych hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku (nr grupy 295-17).
Reference number: 701801394
II.1.2)Main CPV code43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów złącznych hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.2.4)Description of the procurement:
Kolanka wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
TRÓJNIKI wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
CZWÓRNIKI wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
PRZETYCZKI wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
ZŁĄCZKI wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
ZAŚLEPKI wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
KOMPLETY ZACISKANE wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
KOMPLETY SKRĘCANE wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
PIERŚCIENIE OPOROWE wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Title:
PRZEWÓD METALOWY L-360 (prosty + gięty)
Lot No: 10
PRZEWÓD METALOWY L-360 (prosty + gięty) wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.