Építési beruházás - 444994-2019
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2019/S 183-444994
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés a Sárospatak, Borsodnádasd, Arló, valamint Füzesabony településeken megvalósítandó szennyvíztisztító telep és csatornahálózat fejlesztési feladatainak ellátására vonatkozóan
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45232400 Szennyvízcsatorna építése
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45232420 Szennyvíztisztító építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
45232423 Szennyvízszivattyú-állomás építése
45252100 Szennyvíztisztító mű építési munkái
45252127 Szennyvízkezelő mű építési munkái
45252130 Szennyvíztelepi berendezések
39350000 Szennyvíztisztító telepi berendezések
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
Szennyvízcsatorna hálózat építése:
Sárospatak településen:
Bekötendő ingatlanok száma: 338 db
Gravitációs gerincvezeték hossza: 8 339m
Nyomott vezeték hossza: 7 889 m
Átemelők: 6 db
Házi beemelő: 39 db
Borsodnádasd településen:
Házi bekötések száma: 1 333 db
Gravitációs gerincvezeték hossza: 24 078 m
Nyomott vezeték hossza: 2 183 m
Átemelők: 5 db
Arló településen:
Házi bekötések száma: 1 105 db
Gravitációs gerincvezeték hossza: 16 235 m
Nyomott vezeték hossza: 2 441 m
Házi beemelő: 5 db
Füzesabony településen:
Házi bekötések száma: 45 db
Gravitációs gerincvezeték hossza: 812,5 m
Nyomott vezeték hossza: 1 866,5 m
Átemelők: 2 db
Új szennyvíztisztító telep építése:
Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás: 3 650 LE
Meglévő szennyvíztisztító telep fejlesztése:
Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás: 24 390 LE.
Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás: 3 758 LE
Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás: 12 000 LE (bővítés mértéke: 5 350 LE)
A tervezési és kivitelezési feladatokra vonatkozó leírás az ajánlattételi dokumentáció III. kötetében található Megrendelői követelmények c. mellékletben került csatolásra.