Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Дост. на лек. прод. за 2022г.,отпускани по реда на Нар.№34 от 25.11.2005г. за реда за зап-не от дър.бюджет на леч. на бълг.граждани за заб-я,извън обхвата на задължителното здр.осиг“
II.1.2)Основен CPV код33690000 Разни медикаменти
II.1.4)Кратко описание:
„Доставка на лекарствени продукти за 2022 г., отпускани по реда на Наредба № 34 от 25.11.2005 г. за реда за заплащане от държавния бюджет на лечението на българските граждани за заболявания, извън обхвата на задължителното здравно осигуряване, за лечение на пациенти с ХИВ/СПИН, туберкулоза, психични и поведенчески разстройства, дължащи се на употреба на опиоиди, синдром на зависимост“, включваща 30 обособени позиции.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 30 302 836.38 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33651400 Антивируси за системна употреба
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
LAMIVUDINE/ ZIDOVUDINE, форма - перорална форма, количество до 3 600 tabl.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 2
LAMIVUDINE, перорална форма, количества до 1 836 000 mg
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 3
ETRAVIRINE, перорална форма, количества до 1 584 000 mg
II.2.1)Наименование:
LOPINAVIR/RITONAVIR 200 mg/50 mg
Обособена позиция №: 4
LOPINAVIR/RITONAVIR 200 mg/50 mg, перорална форма, количество до 59 040 tabl.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 5
ABACAVIR/LAMIVUDINЕ, перорална форма, количество до 73 080 tabl.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 6
RITONAVIR, перорална форма, количество до 3 888 000 mg
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 7
DARUNAVIR, перорална форма, количество до 20 304 000 mg
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 8
RALTEGRAVIR, перорална форма, количество до 120 096 000 mg
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 9
ZIDOVUDINE, перорална форма, количество до 3 600 000 mg
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 10
ATAZANAVIR, перорална форма, количество до 4 320 000 mg
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 11
TENOFOVIR DISOPROXIL, перорална форма, количество до 1 587 600 mg
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 12
ZIDOVUDINE, перорална форма, количество до 134 800 ml
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 13
LAMIVUDINE, перорална форма, количество до 74 880 ml
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 14
RILPIVIRINE, перорална форма, количество до 630 000 mg
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 15
DOLUTEGRAVIR, перорална форма, количество до 4 357 800 mg
EMTRICITABINE/TENOFOVIR DISOPROXIL
Обособена позиция №: 16
EMTRICITABINE/TENOFOVIR DISOPROXIL, перорална форма, количество до 299 160 tabl.
DOLUTEGRAVIR/ABACAVIR/LAMIVUDINE
Обособена позиция №: 17
DOLUTEGRAVIR/ABACAVIR/LAMIVUDINE, перорална форма, количество до 118 800 tabl.
DARUNAVIR/COBICISTAT 800/150 mg
Обособена позиция №: 18
DARUNAVIR/COBICISTAT 800/150 mg, перорална форма, количество до 55 800 tabl.
DARUNAVIR/COBICISTAT/EMTRICITABINE/TENOFOVIR ALAFENAMIDE
Обособена позиция №: 19
DARUNAVIR/COBICISTAT/EMTRICITABINE/TENOFOVIR ALAFENAMIDE, перорална форма, количество до 118 080 tabl.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 20
DOLUTEGRAVIR/RILPIVIRINE, перорална форма, количество до 45 000 tabl.
DORAVIRINE/ LAMIVUDINE/ TENOFOVIR DISOPROXIL
Обособена позиция №: 21
DORAVIRINE/ LAMIVUDINE/ TENOFOVIR DISOPROXIL, перорална форма, количество до 93 600 tabl.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 22
DORAVIRINE, перорална форма, количество до 2 916 000 mg
BICTEGRAVIR/EMTRICITABINE/ TENOFOVIR ALAFENAMIDE
Обособена позиция №: 23
BICTEGRAVIR/EMTRICITABINE/ TENOFOVIR ALAFENAMIDE, перорална форма, количество до 124 200 tabl.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 24
DOLUTEGRAVIR/LAMIVUDINE, перорална форма, количество до 87 840 tabl.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 25
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33693300 Лечение срещу зависимост
METHADONE, перорална форма, количество до 119 410 000 mg
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 26
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33670000 Медикаменти за дихателната система
ISONIAZID, перорална форма, количество до 94 500 000 mg
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 27
RIFAMPICIN, перорална форма, количество до 186 270 000 mg
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 28
PYRAZINAMIDE, перорална форма, количество до 247 400 000 mg
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 29
ETHAMBUTOL, перорална форма, количество до 184 225 000 mg
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 30
BEDAQUILINE, перорална форма, количество до 244 400 mg