Modification of a contract/concession during its term
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Chemnitz Hbf — Chemnitz Kappel, 2. BA EÜ Beckerbrücke (Chemnitztalviadukt) Planung 18GEI34186
Reference number: 2018/S 164-375736
II.1.2)Main CPV code71300000 Engineering services
II.2)Description
II.2.1)Title: