II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa środków dezynfekcyjnych oraz materiałów opatrunkowych
Numer referencyjny: DZ.3321.67.2021
II.1.2)Główny kod CPV33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest:
Zad.1 - Dezynfekcja
Zad.2 - Koncentrat do dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego na bazie dwutlenku chloru
Zad.3 - Płynny koncentrat do mycia i dezynfekcji powierzchni i wyrobów medycznych
Zad.4 - Zasadowy środek odtłuszczający do piekarników i kuchenek
Zad.5 - Mycie i dezynfekcja rąk personelu medycznego i skóry pacjentów z przeznaczeniem na oddziały
Zad.6 - Preparat do dezynfekcji powierzchni
Zad.7 - Preparat do dezynfekcji i mycia powierzchni
Zad.8 - Chusteczki suche w rolkach
Zad.9 - Plastry i inne środki przeznaczone na Bloki Operacyjne
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 9.
Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 9 zadań.
(bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do maksymalnej liczby części: 9
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
33741200 Płyny do rąk i ciała
39830000 Środki czyszczące
33680000 Wyroby farmaceutyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
3.3. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia (jeśli dotyczy):
1) oferowany wyrób medyczny musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji,
2) oferowany wyrób medyczny musi być wprowadzony do obrotu i używania zgodnie
z wymaganiami ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych ( Dz. U. z 2020r., poz. 186),
3) oferowany wyrób medyczny musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu;
W przypadku, gdyby oferowany wyrób medyczny nie wymagał zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Wykonawca zobowiązany jest do wykonania na własny koszt i we własnym zakresie wszelkich czynności niezbędnych do wypełnienia wszystkich wymogów prawa związanych z wprowadzeniem wyrobu do obrotu i używania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Wykonawca zobowiązany jest wykonać takie czynności w terminach wynikających z obowiązujących przepisów oraz dostarczyć Zamawiającemu w tych terminach stosowne dokumenty potwierdzające wykonanie takich czynności.
3.4. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”.
Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”.
INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ
Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT
13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag.
Oferty oceniane będą punktowo.
W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad:
W odniesieniu do wszystkich Zadań
KRYTERIUM CENA waga: 60 %
TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA CZĄSTKOWEGO waga: 40 %
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9