Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A Budapesten megrendezendő Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság megvalósításához szükséges szinkronúszás és felkészülési létesítmények tervezése és kivitelezése.
II.1.2)Fő CPV-kód45000000 Építési munkák
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
A Budapesten megrendezendő Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság megvalósításához szükséges szinkronúszás és felkészülési létesítmények tervezése és kivitelezése
II.2.2)További CPV-kód(ok)71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
Az építési beruházások megvalósítására vonatkozó tervezési feladat ellátása:
Az építési beruházások engedélyezési és kivitelezési tervdokumentációjának elkészítése beruházási helyszínenként 4 példányban és elektronikus, szerkeszthető (pl. word dokumentum) változatban. A terveknek a rendelkezésre bocsátott jóváhagyási terveket alapul véve, műszakilag kivitelezhető, gazdaságos és célszerű megoldásokat kell tartalmaznia, és alkalmasnak kell lennie Ajánlatkérő felismerhető, a felhasználás céljából következő igényeinek kielégítésére.
Az építési beruházás megvalósítása, kivitelezése a jóváhagyott tervek alapján:
Versenyfelkészüléshez szükséges edzőhelyszín létesítményeinek (Kő ér utca) kivitelezése.
Versenyfelkészüléshez szükséges edzőhelyszín létesítményeinek (Váci út – Vízművek telep) kivitelezése.
Városligeti Szinkronúszás versenyhelyszín és felkészülési létesítmények kivitelezése.