Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Keva - IT-konsultointi 2021-2025 (DPS) - DevOps-asiantuntija - Eläkkeiden maksatusjärjestelmä
Reference number: 169/2016
II.1.2)Main CPV code72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
Hankinnan kohteena on yksi DevOps-asiantuntija Eläkkeiden maksatusjärjestelmä -hankkeeseen.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72230000 Custom software development services
II.2.4)Description of the procurement:
Hankintayksikkö pyytää tarjoustanne yhdestä (1) DevOps-asiantuntijasta tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Kilpailutus koskee sopimuskautta. Sopimuskausi alkaa sopimuksen allekirjoituksesta, arviolta elokuussa 2022, ja päättyy, kun Kevan uusi eläkkeiden maksatusjärjestelmä on otettu tuotantokäyttöön ja järjestelmä on onnistuneesti siirretty ylläpitoon. Toimeksiannoista sovitaan sopimuskauden aikana.
Hankinnan kohteen kuvaus ja vähimmäisvaatimukset on kuvattu tässä tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.
Hankinnan arvioitu laajuus on yhteensä 820 henkilötyöpäivää sopimuskaudella.