AK felh. a figyelmet, h. tek. az EU Hiv. Lap K.hivatala ált. érvényesített karakterkorlátozásra, a közb. eljáráshoz szüks. info.-k teljes tartalmát az egyéb közbeszerzési dokumentumokban fejti ki.
2. AK a Korm. r. 30. § (4) bek. alapján a gazd. és pü.-i, valamint műsz. és szakm. alk. feltételeket a min. a.tevők hiv. jegyz.-hez kép. szigorúbban áll. meg [P1) – P3); M1) – M4)]
5. AK. ért. szempontok sz. tart. elemeinek ért.-e során adh. pontszám: 1-100.