Építési beruházás - 45546-2018
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2018/S 022-045546
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Keretmegállapodás az ajánlatkérő hatáskörébe utalt, a KEHOP 2. prioritás keretében megvalósítandó beruházások megvalósítására a nyugat- és dél-dunántúli térségben.
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
„Váll.-i szerz. a KEHOP-2.2.2-15-2016-00108 azonosítószámú projekt keretében megvalósítandó szennyvíztisztító telep és csatornahálózat fejlesztési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC szerint
Rész száma: NYDDU4_A
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45232400 Szennyvízcsatorna építése
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45232420 Szennyvíztisztító építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
45232423 Szennyvízszivattyú-állomás építése
45252100 Szennyvíztisztító mű építési munkái
45252127 Szennyvízkezelő mű építési munkái
45252130 Szennyvíztelepi berendezések
39350000 Szennyvíztisztító telepi berendezések
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Kormány az Európai Unió vagy más nemzetközi szervezet felé vállalt kötelezettséggel összefüggő, a 2007-2013 programozási időszakban a Kormány által a nemzeti fejlesztési miniszter hatáskörébe utalt beruházások, valamint a 2014-2020 programozási időszakban a szennyvízelvezetési és -tisztítási, a hulladékgazdálkodási és az ivóvízminőség-javító beruházások megvalósításáról szóló 339/2014. (XII. 19.) rendeletében Ajánlatkérő feladatai közé utalja többek között a szennyvízelvezetési és -tisztítási beruházások megvalósításához szükséges közbeszerzési eljárások lebonyolítását.
Ennek megfelelően a jelen közbeszerzési eljárás második részének tárgya: „Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.2.2-15-2016-00108 azonosító számú projekt keretében Lenti, Rédics, Belsősárd, Külsősárd, Resznek, Pórszombat, Szilvágy, Jánosháza, Kemenespálfa, Kissomlyó, Nemeskeresztúr, Karakó, Duka, Zalalövő településeken megvalósítandó szennyvíztisztító telep és csatornahálózat fejlesztési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint”.
A kivitelezés főbb tájékoztató jellegű mennyiségei az alábbiak:
Lenti.
A projekt címe: Nyugat- és Dél-Dunántúli szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 4. - Lenti központú agglomeráció szennyvízelvezetése és -tisztítása.
Projekttel érintett települések neve, valamint a fejlesztés megnevezése (TF, ÚT, SZ, CS):
TF - meglévő szennyvíztisztító fejlesztése.
ÚT - új szennyvíztisztító létrehozása.
SZ - szállítóvezeték.
CS - csatornahálózat bővítése Lenti CS.
TF.
Rédics és térsége (Belsősárd; Külsősárd; Resznek) SZ.
Pórszombat CS.
Szilvágy CS.
Szennyvízcsatorna hálózat bővítése szennyvíztisztító telep.
Házi bekötések száma Házi átemelők száma Gravitációs gerincvezeték hossz Nyomás alatti vezeték összesen Tervezett biológiai terhelési érték Tervezett hidraulikai kapacitás.
(db) (db) (fm) (fm) (LE) (m3/d).
297 2 6820 18924 15237 2040
Meglévő szennyvíztisztító helye: Lenti hrsz:023/4.
A szerződés átalánydíjas jellegére tekintettel a fenti mennyiségek és feladatok tájékoztató jellegűek.
A beszerzés tárgyát és a nyertes ajánlattevő által elvégzendő tervezési és kivitelezési munkákat és a kapcsolódó feladatokat részletesen a műszaki dokumentáció (III.-V. kötetek) tartalmazza.
Az indikatív terv szintű mennyiségeket tartalmazó indikátor táblázat, valamint a tervezési és kivitelezési feladatokra vonatkozó leírás az ajánlattételi dokumentáció III. kötetében található Megrendelői követelmények c. mellékletben került csatolásra.
Jánosháza.
A projekt címe: Nyugat- és Dél-Dunántúli szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 4. - Jánosháza és Térsége szennyvíztisztításának fejlesztése és csatornázásának kiépítése bővítése és korszerűsítése.
CS - csatornahálózat bővítése Duka CS.
Jánosháza SZ.
Karakó CS.
Kemenespálfa CS.
Kissomlyó CS.
Nemeskeresztúr CS.
697 5 13368 17816 4505 550
Meglévő szennyvíztisztító helye: Jánosháza hrsz:46.
Folytatás: II.2.11) Opciókra vonatkozó információ.
„Váll.-i szerz. a KEHOP-2.2.2-15-2016-00108 azonosító számú projekt keretében Molnaszecsőd, Magyarszecsőd, Egyházashollós településeken megvalósítandó szennyvíztisztító telep és csatornahálózat fejl.
Rész száma: NYDDU4_B
A jelen közbeszerzési eljárás második részének tárgya: „Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.2.2-15-2016-00108 azonosítószámú projekt keretében Körmend településen megvalósítandó szennyvíztisztító telep és csatornahálózat fejlesztési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint”.
A projekt címe: Nyugat- és Dél-Dunántúli szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 4. - Körmend agglomeráció szennyvízhálózatának bővítése.
CS - csatornahálózat bővítése Egyházashollós CS.
Magyarszecsőd CS.
Molnaszecsőd CS.
Szennyvízcsatorna hálózat bővítése.
Házi bekötések száma.
(db) Házi átemelők száma.
(db) Gravitációs gerincvezeték hossz.
(fm) Nyomás alatti vezeték összesen.
(fm).
619 6 13089 10494,2
Részleteket a műszaki leírás tartalmazza.