A módosítások jellege és mértéke (a szerződés esetleges korábbi módosításainak feltüntetésével együtt):
Felek közös megegyezéssel a Keretszerződés 7.8 pontját az alábbiak szerint módosítják (a módosításokkal érintett szövegrészeket vastag, dőlt betű jelzi):
„ 7.8 A Keretösszeg (beleértve az opciós összeget is) legfeljebb 84%-a, azaz nettó 45 864 000,- Ft + Áfa, azaz nettó negyvenötmillió-nyolcszázhatvannégyezer forint + általános forgalmi adó a Kormányrendelet 1. mellékletében meghatározott, Ártáblázat szerinti alábbi kommunikációs feladatok megvalósítására használható fel:
2. Kreatív koncepció, szövegírás és grafikai tervezés