Services - 460204-2021
Kosovo-Pristina: Security services for the European Union Office in Kosovo
2021/S 177-460204
Contract notice
Services
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Security services for the European Union Office in Kosovo
Reference number: EEAS/DELXKXP/2021/CPN/0037
II.1.2)Main CPV code
79710000 Security services
II.1.4)Short description:
Security services for the European Union Office in Kosovo.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 3 080 000.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge na području sigurnosti za Ured Europske unije na Kosovu
II.1.2)Glavna CPV oznaka79710000 Usluge na području sigurnosti
II.1.4)Kratak opis:
Usluge na području sigurnosti za Ured Europske unije na Kosovu.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 3 080 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a79710000 Usluge na području sigurnosti
II.2.4)Opis nabave: