II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa zgrzebeł do przenośników zgrzebłowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018 -2019 w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy asortymentowej 292-2)
Numer referencyjny: 701801396/01
II.1.2)Główny kod CPV42419800 Części przenośników
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2014 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz.157 9 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zgrzebeł do przenośników zgrzebłowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018 -2019 w ramach składów konsygnacyjnych. Przedmiot zamówienia podzielono na 60 zadań - zgodnie z załącznikiem B do niniejszego ogłoszenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zgrzeło kompletne do przenośnika zgrzebłowego wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42419800 Części przenośników
II.2.4)Opis zamówienia:
Zgrzebło kompletne do przenośnika zgrzebłowego wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Część nr: 2
Zgrzebło kompletne do przenośnika zgrzebłowego wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
Część nr: 18
Część nr: 19
Część nr: 20
Część nr: 21
Część nr: 22
Część nr: 23
Część nr: 24
Część nr: 25
Część nr: 26
Część nr: 27
Część nr: 28
Część nr: 29
Część nr: 30
Część nr: 31
Część nr: 32
Część nr: 33
Część nr: 34
Część nr: 35
Część nr: 36
Część nr: 37
Obejma zgrzebła do przenośnika zgrzebłowego wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Część nr: 38
Obejma zgrzebła do przenośnika zgrzebłowego wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Część nr: 39
Część nr: 40
Część nr: 41
Część nr: 42
Część nr: 43
Część nr: 44
Część nr: 45
Część nr: 46
Część nr: 47
Część nr: 48
Część nr: 49
Część nr: 50
Część nr: 51
Część nr: 52
Część nr: 53
Część nr: 54
Część nr: 55
Część nr: 56
Zamek boczny kuty do przenośnika zgrzebłowego wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Część nr: 57
Zamek boczny kuty do przenośnika zgrzebłowego wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Część nr: 58
Część nr: 59
Część nr: 60