Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dekoratīvo stādu piegāde SIA "Rīgas meži" vajadzībām.
Reference number: SIA RM 2019/62
II.1.2)Main CPV code03121100 Live plants, bulbs, roots, cuttings and slips
II.1.4)Short description:
Dekoratīvo stādu, tajā skaitā, puķu sīpolu piegāde SIA "Rīgas meži" saimnieciskās darbības vajadzībām.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dekoratīvo krūmu un vīteņaugu piegāde
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)03121100 Live plants, bulbs, roots, cuttings and slips
03450000 Tree-nursery products
II.2.4)Description of the procurement:
Dekoratīvo krūmu un vīteņaugu piegāde atbilstoši tehniskā specifikācijā un vispārīgās vienošanās projektā noteiktām prasībām.
Dekoratīvo zemo skujaugu (pieauguša stāda augums līdz 1,5 m) piegāde
Lot No: 2
Dekoratīvo zemo skujaugu piegāde atbilstoši tehniskā specifikācijā un vispārīgās vienošanās projektā noteiktām prasībām.
Dekoratīvo koku piegāde atbilstoši tehniskā specifikācijā un vispārīgās vienošanās projektā noteiktām prasībām.
Ziemciešu, zāļveida ziemciešu, paparžu un ūdensaugu piegāde
Lot No: 4
03441000 Ornamental plants, grasses, mosses or lichens
Ziemciešu, zāļveida ziemciešu, paparžu un ūdensaugu piegāde atbilstoši tehniskā specifikācijā un vispārīgās vienošanās projektā noteiktām prasībām.
Rododendru piegāde atbilstoši tehniskā specifikācijā un vispārīgās vienošanās projektā noteiktām prasībām.
Viengadīgo lakstaugu piegāde
Lot No: 6
03451100 Bedding plants
Viengadīgo lakstaugu piegāde atbilstoši tehniskā specifikācijā un vispārīgās vienošanās projektā noteiktām prasībām.
Sīpolpuķu sīpolu / sīpolpuķu sīpolu maisījumu piegāde
Lot No: 7
03451200 Flower bulbs
Puķu sīpolu un sīpolu maisījumu piegāde atbilstoši tehniskā specifikācijā un vispārīgās vienošanās projektā noteiktām prasībām.