II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Maisto produktų pirkimas (įvairūs produktai)
II.1.2)Main CPV code15800000 Miscellaneous food products
II.1.4)Short description:
Perkami įvairūs maisto produktai Kauno rajono ugdymo įstaigoms ir Čekiškės socialinės globos ir priežiūros namams
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 789 061.98 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
I dalis Grūdų malūno produktai
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)03142500 Eggs
15400000 Animal or vegetable oils and fats
15610000 Grain mill products
15800000 Miscellaneous food products
15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
15860000 Coffee, tea and related products
15872000 Herbs and spices
15896000 Deep-frozen products
II.2.4)Description of the procurement:
Perkami grūdų malūno produktai Kauno rajono ugdymo įstaigoms ir Čekiškės socialinės globos ir priežiūros namams.
Perkami kiaušiniai Kauno rajono ugdymo įstaigoms ir Čekiškės socialinės globos ir priežiūros namams.
III dalis Gyvulinis ir augalinis aliejus ir riebalai
Lot No: 3
Perkami gyvulinis ir augalinis aliejus ir riebalai Kauno rajono ugdymo įstaigoms ir Čekiškės socialinės globos ir priežiūros namams.
IV dalis Kava, arbata ir kiti panašūs produktai
Lot No: 4
Perkama kava, arbata ir kiti panašūs produktai Kauno rajono ugdymo įstaigoms ir Čekiškės socialinės globos ir priežiūros namams.
V dalis Sušaldyti pusgaminiai
Lot No: 5
Perkami sušaldyti pusgaminiai Kauno rajono ugdymo įstaigoms ir Čekiškės socialinės globos ir priežiūros namams.
VII dalis Įvairūs maisto produktai
Lot No: 7
VIII dalis Duonos gaminiai, švieži kepiniai ir pyrago gaminiai
Lot No: 8
Perkami duonos gaminiai, švieži kepiniai ir pyrago gaminiai Kauno rajono ugdymo įstaigoms ir Čekiškės socialinės globos ir priežiūros namams
Prieskoniniai augalai ir prieskoniai
Lot No: 6
II.2.2)Additional CPV code(s)15872000 Herbs and spices
Perkami prieskoniai augalai irt prieskoniai Kauno rajono ugdymo įstaigoms ir Čekiškės socialinės globos ir priežiūros namams.