Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Építési beruházás - 467747-2019
Submission deadline has been amended by:  568311-2019
Magyarország-Sopron: Parkolóház építése
2019/S 193-467747
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Árpád utcai parkolóház kivitelezése
Hivatkozási szám: EKR000987312019
II.1.2)Fő CPV-kód
45213312 Parkolóház építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
A soproni Árpád utcai parkolóház kivitelezése
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Sopron Megyei Önkormányzat szándéka a «TOP-6.3.2-15-SP1-2016-00001 — Zöldülő Belváros — A soproni városrehabilitáció folytatása a klímatudatosság jegyében» című projekt egyik elemeként a «Tűzoltóság tömbjének» rehabilitációja/felújítása, mely során a városközpont jelenlegi parkolási lehetőségének javítása érdekében a kijelölt tervezési területen 235 férőhelyes nyilvános parkolóház és mellette szabadtéri parkolók alakítandóak ki.
A beruházási terület (Hrsz.: 2161, 2156/3, 2156/6, 2156/2, 2138/2) a Várkerület külső, történeti beépítése és az Ikva patak között, az Árpád utcától északra helyezkedik el.
Főbb munkanemek:
A parkolóház 1 882 m2 beépített alapterületű, szabálytalan ellipszoid alakú, 5 szinten, 2,6 m szintmagassággal, fél szint eltolással készülő monolit vasbeton szerkezetű épület, vasbeton gerendaráccsal összefogott cölöpalapozással.
Nettó szintterület 8 468 m2, zöldtető: 622 m2, építménymagasság: 14 m, zöldterület, parkosítás 393 m2.
Földmunka visszatöltéssel: 3 183 m3, elszállítás: 1 267 m3
Alapozás: monolit vb. alaplemez; Feltöltés készítése homokos kavicsból: 1 916 m3
Cölöpalap D=60-80 cm: 2 221 fm (azaz bedolgozott betonmennyisség: 1115 m3)
Vasbeton gerendarács készítése: 380 m3
Vasbeton lemezek, falak pillérek, rámpa: 3 518 m3
Betonozások: 160 m3
Teljes bedolgozott betonmennyiség: 5 173 m3
Betonacélok: 635 t
Acélbetétek: PSB-10-16/185-255 Peikko ny. csap: 1 736 db
Acélszerkezetű lépcsőház: 45 t
OSB lap elhelyezése pallóvázra attika fal tetején: 115 m2
Vakolatok készítése: 200 m2
Dupla profilvázas gipszkarton-fal, előtétfal építése: 106 m2
Csempe és lapburkolatok készítése: 215 m2
Garázspadló 4 cm aszfaltbetonnal: 508 m2
Garázspadló műgyanta burkolattal: 7 326 m2
Homlokzati árnyékoló kerámia lamellák acél háttérszerkezetre szerelve: 8 496 m2
Fémlemez attika-fedés: 519 fm
6 fülkés WC kialakítása válaszfalrendszerrel, akadálymentes WC: 1-1 db
Acélajtók: 21 db
Talajnedvesség, csapadékvíz elleni szigetelés: 245 m2 + 902 m2
Hőszigetelés 4-8 cm vtg.: 991 m2
Szennyvíz-, csapadékcsatorna, víz, áram bekötések 1-1 db
Beléptető rendszer
Lift: 2 db 630 kg teherbírású, 8 személyes, 5 állomásos, gépház nélküli
Térburkolat készítése ágyazattal, szegélyekkel, beton-térkőből és gránit kiskockakőből: 900 m2
Extenzív tetőkert kialakítása: 622 m2
Parkosítás növénykazettákkal: 64 db
Zöldfelület kialakítása cserje- és faültetéssel: 1 318 m2
Parkolók száma: 235 db személygépkocsi, ebből mozgáskorlátozott: 5 db
Továbbá 26 db motorparkoló és 10 db kerékpártároló
Integrált parkolás informatikai rendszer telepítése, beüzemelése, ezen belül 4 db elektromos töltőállomás, ebből 1 db gyorstöltő, 3 db kétállású normál töltő
A fenti mennyiségek további részletezése a közbeszerzési dokumentumok részét képző műszaki leírásban kerül meghatározásra.
A felhívásban, valamint a közbeszerzési dokumentumokban szereplő meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad.
Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.