Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa elementów hydrauliki siłowej do obudów typu KW/ZRP dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział ZRP w 2018 roku (nr grupy 295-27-17).
Numer referencyjny: 511800263
II.1.2)Główny kod CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów hydrauliki siłowej do obudów typu KW/ZRP dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział ZRP w 2018 roku.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.2.4)Opis zamówienia:
Stojak dwuteleskopowy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Przesuwnik sekcji wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Podpora stropnicy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ