II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Priemonės dezinfekcijai ir sterilizacijai bei instrumentų krepšelių žymekliai
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33631600 Antiseptikai ir dezinfekuojančiosios medžiagos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Dezinfekcinė priemonė endoskopų apruošimui (rankiniu būdu)
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33631600 Antiseptikai ir dezinfekuojančiosios medžiagos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Orientacinis kiekis - 4 000 kg.
Popieriaus - plastiko užlydomos sterilizacijos juostos 120 mm +- 5 mm
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33198200 Popieriniai maišeliai arba įvyniokliai sterilizacijai
Orientacinis kiekis - 100 000 m.
Dezinfekcinė medžiaga paviršių valymui ir dezinfekcijai ketvirtinių amonio junginių pagrindu*
Pirkimo dalies Nr.: 3
Orientacinis kiekis - 2 000 000 ltr (specifikacijoje nurodytos koncentracijos darbinio tirpalo)
Sterilizuojanti medžiaga H2O2 dujų plazmos sterilizatoriui
Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24315300 Vandenilio peroksidas
Orientacinis kiekis - 70 vnt.
Šepetėlis lanksčiai ertminei įrangai (endoskopams, bronchoskopams) valyti
Pirkimo dalies Nr.: 5
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33196000 Pagalbinės medicininės priemonės
Orientacinis kiekis - 50 vnt.
Dezinfekcinė medžiaga baigiamajai paviršių dezinfekcijai aktyvaus chloro pagrindu
Pirkimo dalies Nr.: 6
Orientacinis kiekis - 85 000 tab.
Priemonės automatinėms endoskopų plovimo - dezinfekavimo mašinoms
Pirkimo dalies Nr.: 7
7. Priemonės automatinėms endoskopų plovimo - dezinfekavimo mašinoms:
7.1. Plovimo priemonė. Orientacinis kiekis - 1 300 ltr.
7.2. Dezinfekcijos priemonė. Orientacinis kiekis - 2 500 ltr.
Dezinfekcinė medžiaga instrumentų bei aparatūros plovimui ir dezinfekcijai (aukšto lygio)
Pirkimo dalies Nr.: 8
Orientacinis kiekis - 4 800 ltr (kg)
Instrumentų krepšelių žymekliai
Pirkimo dalies Nr.: 9
Orientacinis kiekis - 300 vnt.