We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 473452-2021
Poland-Katowice: Antiseptics and disinfectants
2021/S 182-473452
Corrigendum
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa środków dezynfekcyjnych oraz materiałów opatrunkowych
Reference number: DZ.3321.67.2021
II.1.2)Main CPV code
33631600 Antiseptics and disinfectants
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest:
Zad.1 - Dezynfekcja
Zad.2 - Koncentrat do dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego na bazie dwutlenku chloru
Zad.3 - Płynny koncentrat do mycia i dezynfekcji powierzchni i wyrobów medycznych
Zad.4 - Zasadowy środek odtłuszczający do piekarników i kuchenek
Zad.5 - Mycie i dezynfekcja rąk personelu medycznego i skóry pacjentów z przeznaczeniem na oddziały
Zad.6 - Preparat do dezynfekcji powierzchni
Zad.7 - Preparat do dezynfekcji i mycia powierzchni
Zad.8 - Chusteczki suche w rolkach
Zad.9 - Plastry i inne środki przeznaczone na Bloki Operacyjne
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 9.
Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 9 zadań.
(bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ.
29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Dostawy - 473452-2021
Polska-Katowice: Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: DZ.3321.67.2021
II.1.2)Główny kod CPV
33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
II.1.4)Krótki opis: