Nederland-Petten: Meervoudig raamcontract voor diensten voor het uitvoeren van ontwerpdiensten, geven van advies en leveren van ondersteuning gedurende verscheidene fasen van bouw- en/of verbouwingsprojecten
2017/S 228-474405
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Meervoudig raamcontract voor diensten voor het uitvoeren van ontwerpdiensten, geven van advies en leveren van ondersteuning gedurende verscheidene fasen van bouw- en/of verbouwingsprojecten.
Referentienummer: JRC/PTT/2017/R.2/0096/OC.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
Ten behoeve van de realisatie van voornamelijk verscheidene bouw- en/of verbouwingsprojecten van verschillende omvang heeft het JRC Petten behoefte aan ondersteuning, onder andere op het gebied van het maken van analyses, voorontwerpen, schrijven van bestekken, het maken van studies betreffende gebouwgerelateerde zaken, het adviseren vanuit verschillende expertises, verstrekken van inlichtingen tijdens prijsaanvragen, houden van toezicht bij projectuitvoering, et cetera.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
71500000 Diensten in verband met de bouw
71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
Niektoré oznámenia v elektronických formulároch sa zobrazujú chybne. Na riešení tohto problému sa už pracuje. Ďalšie informácie a pokyny nájdete na našej osobitnej stránke.
Registrácia na 4. seminár pre opätovných používateľov údajov z databázy TED, ktorý sa uskutoční 14. decembra 2023, je otvorená.
Služby - 474405-2017
Holandsko-Petten: Viacnásobná rámcová zmluva na služby v súvislosti s vypracovaním plánov, poskytnutím poradenstva a podpory počas rôznych fáz projektov výstavby a/alebo obnovy
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Viacnásobná rámcová zmluva na služby v súvislosti s vypracovaním plánov, poskytnutím poradenstva a podpory počas rôznych fáz projektov výstavby a/alebo obnovy.
II.1.2)Hlavný kód CPV
71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
II.1.4)Stručný opis:
V záujme riadenia z prevažnej časti rôznych projektov výstavby a/alebo obnovy rôznej veľkosti si pracovisko JRC v Pettene požaduje podporu okrem iného v oblasti vedenia analýz, vypracovania predbežných plánov, prípravy špecifikácií, vykonania štúdií o záležitostiach súvisiacich s výstavbou, poskytnutia poradenstva zo strany rôznych odborníkov, poskytnutia informácií pri žiadostiach o ponuky, dozoru nad vykonávaním projektu atď.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
71200000 Architektonické a súvisiace služby
71300000 Inžinierske služby
71500000 Služby týkajúce sa výstavby
71600000 Služby v oblasti technického skúšania, technickej analýzy a technického poradenstva
71400000 Služby týkajúce sa vypracovania mestskej (územnej) zástavby (územné plánovanie) a architektonické služby
II.2.4)Opis obstarávania: