II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych - PATENTUS dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 (nr grupy 292-10-07)
Reference number: 701801475
II.1.2)Main CPV code42419800 Parts of conveyors
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych - PATENTUS dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)42419800 Parts of conveyors
II.2.4)Description of the procurement:
ZESPÓŁ WAŁU wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
RYNNA LINIOWA wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
CIĘGNO wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
ŁĄCZNIK SEGMENTÓW wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
OSTROGORYNNA wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
ZESPÓŁ OSTROGORYNNY wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
ZESPÓŁ PROWADNICY wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
ŁĄCZNIK PROWADNICY wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
MISECZKA PROWADNICY wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
PROWADNICA wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
BLACHA POŚREDNIA wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
POZOSTAŁE CZĘŚCI wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.