Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 477342-2021
Submission deadline has been amended by:  548791-2021
Poland-Warsaw: Environmental services
2021/S 183-477342
Contract notice – utilities
Services
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Zawarcie Umowy Ramowej dla projektu pn.”Opracowanie dokumentacji środowiskowej dla projektów kolejowych realizowanych w latach 2021 – 2030”
Reference number: 6060/ILG 7/08618/02906/21/P
II.1.2)Main CPV code
90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia są usługi opracowania dokumentacji środowiskowych, które obejmować będą poniższe typy opracowań:
1) Typ 1 - Karta Informacyjna Przedsięwzięcia (KIP) wraz z wymaganymi załącznikami;
2) Typ 2 - Raport o oddziaływaniu na środowisko wraz z wymaganymi załącznikami;
3) Typ 3 - Raport o oddziaływaniu na środowisko wraz z inwentaryzacją przyrodniczą oraz wymaganymi załącznikami;
4) Typ 4 - Rozpoznanie warunków przyrodniczych – inwentaryzacja przyrodnicza;
5) Typ 5 - Raport o oddziaływaniu na środowisko w ramach ponownej oceny oddziaływania na środowisko;
6) Typ 6a – Wykonanie analizy akustycznej wraz z pomiarami hałasu;
7) Typ 6b – Weryfikacja i sprawdzenie analizy akustycznej wraz z pomiarami hałasu;
8) Typ 7a - Wykonanie analizy akustycznej bez pomiarów hałasu;
9) Typ 7b – Weryfikacja i sprawdzenie analizy akustycznej bez pomiarów hałasu;
10) Typ 8 - Inwentaryzacja dendrologiczna;
11) Typ 9 - Wykonanie pomiaru hałasu.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 10 000 000.00 PLN
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: