II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Onderhoudsbaggerwerken en afname van baggerspecie in het Boudewijnkanaal tussen de Visartsluis en het Verbindingsok, en tussen de Herdersbrug en Brugge
Referentienummer: Maritieme Toegang-MT/02544-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45252124 Bagger- en pompwerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor meerdere percelen, maximumaantal: 3
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Voorwerp: Onderhoudsbaggerwerkzaamheden en afname van de specie in deelzone 5, 6 en deelzone Zeematex.
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90513800 Diensten voor slibbehandeling
90513900 Diensten voor slibstorting
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Prijs
Voorwerp: Onderhoudsbaggerwerkzaamheden en afname van de specie in deelzone 7.1 en 7.2.
Perceel nr.: 2
Voorwerp: Onderhoudsbaggerwerkzaamheden en afname van de specie in deelzone 7.3.
Perceel nr.: 3
Voorwerp: Onderhoudsbaggerwerkzaamheden en afname van de specie in deelzone 7.4.
Perceel nr.: 4