Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávky diagnostického materiálu a výpůjčka biochemických a imunochemických analyzátorů pro Krajskou zdravotní, a.s.
Spisové číslo: 2668/2021
II.1.2)Hlavní kód CPV33694000 Diagnostika
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou:
a) opakované dodávky vázaného spotřebního materiálu
b) bezplatné vypůjčení a instalace biochemických a imunochemických analytických systémů
c) dodávka a instalace klimatizací a úpraven vody
d) dodávka a instalace záložních zdrojů (UPS)