Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Az európai készségekről és munkahelyekről szóló felmérés végrehajtása az ETF kiválasztott partnerországaiban
Hivatkozási szám: 21ETF20
II.1.2)Fő CPV-kód79311300 Közvéleménykutatás-elemzési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Adatok gyűjtése a munkahelyen alkalmazott technológiákról, valamint a technológiai változások/digitalizáció által a készségfejlesztésre gyakorolt hatásról / a felnőtt munkavállalók reprezentatív mintájának félreegyezéséről az egyes részt vevő országokból.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 285 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Przeprowadzenie europejskiego badania na temat umiejętności i zatrudnienia w wybranych krajach partnerskich ETF
Numer referencyjny: 21ETF20
II.1.2)Główny kod CPV79311300 Usługi analizy ankiet
II.1.4)Krótki opis:
Gromadzenie danych na temat technologii wykorzystywanych w pracy oraz wpływu zmian technologicznych/digitalizacji na rozwój umiejętności/rozliczanie reprezentatywnej próby dorosłych pracowników z każdego kraju uczestniczącego w programie.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 285 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Zob. adres internetowy podany w pkt I.3).
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Izvedba raziskave o evropskih znanjih in spretnostih ter delovnih mestih v izbranih partnerskih državah ETF
Referenčna številka dokumenta: 21ETF20
II.1.2)Glavna koda CPV79311300 Storitve analize anket
II.1.4)Kratek opis:
Zbiranje podatkov o tehnologijah, ki se uporabljajo pri delu, in vplivu tehnoloških sprememb/digitalizacije na razvoj/neusklajenost reprezentativnega vzorca odraslih delavcev iz vsake sodelujoče države.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 285 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.4)Opis javnega naročila:
Glej naslov URL iz oddelka I.3).