Anunț de atribuire a contractului – utilități
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/25/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Sigilii unic identificabile
Număr de referinţă: 2020_20
II.1.2)Cod CPV principal35121500 Sigilii
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectul Acordului Cadru este achizitia de Sigilii unic identificabile. Contractele subsecvente vor fi atribuite anual.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a solicitarilor de participare: 17 zile. Entitatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari cu 10 zile înainte de termenul stabilit pentru depunerea solicitarilor de participare.
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Se vor achizitiona Sigilii unic identificabile, conform Caietului de Sarcini.