There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Építési beruházás - 481112-2023
Magyarország-Nyíregyháza: Közút építése
2023/S 151-481112
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Berenát utca felújítása
Hivatkozási szám: EKR001937952022
II.1.2)Fő CPV-kód
45233120 Közút építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Berenát utca útburkolatának felújítása a jelen eljárás mellékletét képező közbeszerzési dokumentumokban és annak részét képező műszaki mellékletekben foglaltak szerint.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Tervezett építési tevékenység helye: Nyíregyháza, Berenát utca
Tervezett építési tevékenység megnevezése: Útburkolat felújítás és csapadékvíz elvezetés
Érintett útszakasz kategóriába sorolása:
Tervezési osztály: B.V.c.B.
Tervezési sebesség: V t =50 km/h
A tervezett út hossza összesen 590,49 fm.
A tervezett út szélessége: 6,5 m
Főbb mennyiségek:
-Földmunka 271m3
-Kiemelt szegélyépítés 1176 m
-Süllyesztett szegélyépítés 96 m
-Tér- vagy járdaburkolat készítése, amely tartalmazza a meglévő térkő járda/buszperon és a térkő, betonlap, fűbeton kapubejárók átépítését is 180 m2
-Fő- és mellékutak bitumenes burkolatának készítése, hengerelt aszfalt alapréteg készítése (AC-16(N)B50/70),amely tartalmazza a tervezett aszfalt útburkolat felújításának és építésének, valamint a tervezett aszfalt kapubejárók átépítésének mennyiségét 257 m3
Részletes és tételes mennyiségeket és a részletes műszaki paramétereket, továbbá a nyertes ajánlattevő által elvégzendő feladat részletezését, részletes jellemzőit, a részletes szakmai követelményeket a közbeszerzési dokumentum tartalmazza.
Ajánlatkérő felhívja a T. Ajánlattevők figyelmét, hogy ha a felhívás, vagy a rendelkezésre bocsátott dokumentáció meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra,tevékenységre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaznak, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és akár szerepel a megnevezés mellett, akár nem, azokkal Ajánlatkérő - a Kbt. 58. § (4) bekezdésében hivatkozott 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján - egyenértékű megajánlásokat elfogad. Az eredményhirdetés után az egyenértékűség igazolása tekintetében a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (4)-(6) bekezdései az irányadóak.