Services - 484708-2017
Belgium-Brussels: External service provision ‘extra muros’ in fixed price and quoted time and means for development, consultancy and support in the field of information systems
2017/S 233-484708
Contract notice
Services
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
External service provision ‘extra muros’ in fixed price and quoted time and means for development, consultancy and support in the field of information systems.
Reference number: DIGIT/A3/PO/2017/028.
II.1.2)Main CPV code
72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
See Internet address provided in Section I.3.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
72200000 Software programming and consultancy services
72600000 Computer support and consultancy services
II.2.4)Description of the procurement:
The current procurement procedure deals with external service provision in ‘extra muros’, either in fixed price or in quoted time and means. The scope of this procedure will include:
— analysis and design of information systems, their development, their implementation and maintenance,
— conception of information systems, the analysis of their requirements, their quality and security, enterprise architecture and IS specific studies,
— user support, training and documentation, information systems production and administration.
For further information see Internet address provided in Section I.3.
Usluge - 484708-2017
Belgija-Bruxelles: Pružanje vanjskih usluga „extra muros” prema načelu utvrđene cijene i određenom vremena te sredstava za razvoj, savjetovanje i podršku u području informacijskih sustava
Obavijest o nadmetanju
Usluge
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Pružanje vanjskih usluga „extra muros” prema načelu utvrđene cijene i određenom vremena te sredstava za razvoj, savjetovanje i podršku u području informacijskih sustava
Referentni broj: DIGIT/A3/PO/2017/028.
II.1.2)Glavna CPV oznaka
72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
II.1.4)Kratak opis:
Vidjeti internetsku adresu navedenu u odjeljku I.3.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
72200000 Usluge programiranja i usluge savjetovanja
72600000 Usluge računalne potpore i savjetovanja
II.2.4)Opis nabave:
Trenutačni se postupak nabave bavi pružanjem vanjskih usluga „extra muros” po načelu utvrđene ili određenog vremena te sredstava. Opseg ovog postupka obuhvaćat će:
— analizu i osmišljavanje informacijskih sustava, njihov razvoj, njihovu provedbu i održavanje,
— osmišljanje koncepta informacijskih sustava, analizu njihovih zahtjeva, njihovu kvalitetu i sigurnost, arhitekturu poduzeća i specifične studije informacijskih sustava,
— korisničku podršku, osposobljavanje i bilježenje, proizvodnju i administraciju informacijskih sustava.
Za dodatne informacije vidjeti internetsku adresu navedenu u odjeljku I.3.