II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Sausumos transporto priemonių atsarginės dalys (sunkvežimių DAF) 3 pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34300000 Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Sausumos transporto priemonių (sunkvežimių DAF) atsarginės dalys.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34300000 Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Sunkvežimio DAF atsarginė dalis.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.1)Pavadinimas:
5. Tarpinė, vandens siurblio
Pirkimo dalies Nr.: 5
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
7. Dangtelis, pylimo angos
Pirkimo dalies Nr.: 7
8. Žiedas, vandens siurblio
Pirkimo dalies Nr.: 8
9. Žarna, alyvos aušinimo
Pirkimo dalies Nr.: 9
10. Žarna, alyvos aušinimo
Pirkimo dalies Nr.: 10
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 11
12. Dangtelis, užpylimo angos
Pirkimo dalies Nr.: 12
13. Kaladėlės, stabdžių priekinės ir galinės + 1 Mm
Pirkimo dalies Nr.: 13
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 14
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 15
16. Nusėdintuvas, vandens filtras
Pirkimo dalies Nr.: 16
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 17
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 18
19. Trosas, akseleratoriaus
Pirkimo dalies Nr.: 19
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 20
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 21
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 22
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 23
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 24
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 25
26. Guma, lango valytuvo, priekinio
Pirkimo dalies Nr.: 26
27. Diržas, ventiliatoriaus
Pirkimo dalies Nr.: 27
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 28
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 29
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 30
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 31
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 32
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 33
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 34
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 35
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 36
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 37
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 38
39. Odometras (Spidometras)
Pirkimo dalies Nr.: 39