Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego nipięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Numer referencyjny: 701800394
II.1.2)Główny kod CPV31200000 Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczającej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie nr 39, 40, 46, 55
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31200000 Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
II.2.4)Opis zamówienia:
Zgodnie z Formularzem Ofertowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 16, 41, 48, 58.2, 58.3, 58.4, 58.11, 58.30, 58.35, 58.39
Część nr: 4
Zadanie nr 7, 12, 20, 21, 25, 30, 34, 53, 58.31, 58.32, 58.44
Część nr: 5
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
Zadanie nr 10, 11, 13, 14, 18, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 56, 58.7, 58.10, 58.12-58.20, 58.33, 58.40
Część nr: 12