II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Negyedéves tájékoztató-Rendezvényszerv. 2020/III.
Hivatkozási szám: EKR000185952019
II.1.2)Fő CPV-kód79950000 Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
„Keretmegállapodás a Nemzeti Kommunikációs Hivatalról és a kormányzati kommunikációs beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 247/2014. (X. 1.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó vagy ahhoz önként csatlakozó szervezetek számára, a rendeletben szabályozott rendezvényszervezési feladatokhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátására” - A keretmegállapodás alapján 2020. III. negyedévben lefolytatott írásbeli konzultációkról eredményéről szóló tájékoztató
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Miniszterelnökség - rendezvényszervezési feladatok
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)45237000 Színpad építése
45340000 Kerítés, korlát és biztonsági berendezések szerelése
45451000 Dekorációs munka
51000000 Beszerelési szolgáltatások (kivéve szoftverek)
55000000 Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások
55300000 Éttermi és felszolgálási szolgáltatások
79310000 Piackutatási szolgáltatások
79320000 Közvélemény-kutatási szolgáltatások
79340000 Hirdetési és marketingszolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79710000 Biztonsági szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79960000 Fényképészeti és járulékos szolgáltatások
92000000 Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén
92100000 Mozifilmmel és videofilmmel kapcsolatos szolgáltatások
92200000 Rádióval és televízióval kapcsolatos szolgáltatások
92300000 Szórakoztatási szolgáltatások
92312000 Művészeti szolgáltatások
92331100 Vásári szolgáltatások
92340000 Tánc- és előadó-művészeti szolgáltatások
92360000 Pirotechnikai szolgáltatások
92370000 Hangtechnikusi szolgáltatások
92621000 Sportesemény-támogatási szolgáltatások
92622000 Sportesemény-szervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Rendezvényszervezési feladatok ellátása a Miniszterelnökség számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 230 000 000,- Ft, azaz nettó Kettőszázharmincmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 69 000 000,- Ft + Áfa, azaz hatvankilencmillió forint opció.
Magyar Labdarúgó Szövetség - rendezvényszervezés
Rész száma: 2
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Rendezvényszervezési, kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása a Magyar Labdarúgó Szövetség részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 376 800 000 Ft, azaz nettó háromszázhetvenhatmillió-nyolcszázezer forint keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 113 040 000 Ft, azaz nettó száztizenhárommillió-negyvenezer forint opció.
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 3
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi és rendezvényszervezési feladatok ellátása a Turisztikai Marketingkommunikációs Ügynökség Nonprofit Zrt. részére a zeneipar és a zenei háttéripar segítését célzó 2020. évi „Raktárkoncertek” rendezvénysorozat és produkció lebonyolítása során”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 3 560 000 000,- Ft, azaz nettó hárommilliárd-ötszázhatvanmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 1 068 000 000,- Ft, azaz nettó egymilliárd-hatvannyolcmillió forint opció.
IdomSoft Zrt. - rendezvényszervezési feladatok
Rész száma: 4
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Rendezvényszervezési feladatok ellátása az IdomSoft Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 32 000 000,- Ft, azaz nettó Harminckettőmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 9 600 000,- Ft, azaz nettó Kilencmillió-hatszázezer forint opció.
AMC - rendezvényszervezés feladatok
Rész száma: 5
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A 2020. év során az AMC tevékenységében felmerülő ad hoc, a piaci igényekre szabott rendezvényszervezés feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 72 000 000,-, azaz nettó Hetvenkétmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 21 600 000,- Ft, azaz nettó Huszonegymillió- hatszázezer forint opció.
MÁV - rendezvényszervezési feladatok
Rész száma: 6
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A MÁV Zrt. 2020-2021. évi eseményeihez kapcsolódó rendezvényszervezési és kommunikációs feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 285 000 000, Ft, azaz nettó Kettőszáznyolcvanötmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 85 500 000,- Ft, azaz nettó Nyolcvanötmillió - ötszázezer forint opció.
TMÜ - kommunikációs,rendezvényszervezési feladatok
Rész száma: 7
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása a Turisztikai Marketingkommunikációs Ügynökség Nonprofit Zrt. részére a 2020. évi „Raktárkoncertek - Mulatós produkciók” rendezvénysorozat és produkció lebonyolítása kapcsán”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 000 000 000,- Ft, azaz nettó egymilliárd forint keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 300 000 000,- Ft, azaz nettó háromszázmillió forint opció.
OMSZ - rend.-hez kapcsolódó komm. feladatok
Rész száma: 8
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Rendezvényhez kapcsolódó kommunikációs feladatok ellátása az Országos Meteorológiai Szolgálat részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb nettó 5 000 000,- Ft, azaz nettó ötmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 1 500 000 Ft, azaz nettó egymillió-ötszázezer forint opció.