Services - 491918-2021
Poland-Gąsawa: Household-refuse disposal services
2021/S 189-491918
Contract notice
Services
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie gminy Gąsawa
Reference number: IRG.271.16.2021
II.1.2)Main CPV code
90513100 Household-refuse disposal services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w granicach administracyjnych gminy Gąsawa oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów selektywnie zebranych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy położonych w granicach administracyjnych Gminy Gąsawa oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego na działce ozn. nr 122/2 w obrębie ewidencyjnym Łysinin, gm. Gąsawa, odbiór i zagospodarowanie bioodpadów zgromadzonych w pojemnikach umiejscowionych na nieruchomościach zamieszkałych na terenie gminy Gąsawa.
Przedmiot zamówienia obejmuje również:
• wyposażenie właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych gminy Gąsawa w urządzenia do selektywnego zbierania odpadów komunalnych oraz
• wyposażenie PSZOK w kontenery i pojemniki do selektywnego zbierania odpadów
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
90500000 Refuse and waste related services
90533000 Waste-tip management services
90512000 Refuse transport services
90511000 Refuse collection services
90514000 Refuse recycling services
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiot zamówienia obejmuje:odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w granicach administracyjnych gminy Gąsawa; Odbiór i zagospodarowanie odpadów selektywnie zebranych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy położonych w granicach administracyjnych Gminy Gąsawa oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego na działce ozn. nr 122/2 w obrębie ewidencyjnym Łysinin, gm. Gąsawa; Odbiór i zagospodarowanie bioodpadów zgromadzonych w pojemnikach umiejscowionych na nieruchomościach zamieszkałych na terenie gminy Gąsawa; Wyposażenie właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych gminy Gąsawa w urządzenia do selektywnego zbierania odpadów komunalnych.
Wyposażenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego na działce o nr ewidencyjnym 122/2 w obrębie ewidencyjnym Łysinin, gm. Gąsawa w kontenery o pojemności 7000 l (KP7) w ilości 5 szt, pojemniki o pojemności 120 l w ilości 4 szt. przeznaczone do selektywnego zbierania odpadów komunalnych. Pojemnikami typu dzwon o pojemności 1500 l dysponuje Zamawiający.Zagospodarowanie zebranych z terenu gminy Gąsawa niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (20 03 01), bioodpadów (20 02 01) oraz pozostałości z sortowania odpadów komunalnych przeznaczonych do składowania (19 12 12) w instalacjach komunalnych. Wykonawca zobowiązany będzie do ich przekazania do instalacji odzysku i unieszkodliwiana, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 i 18 ustawy z 14 grudnia 2012 r. o odpadach.
Odbiór niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych zgromadzonych w kontenerach oraz odbiór odpadów selektywnie zebranych, w tym w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Łysinie, zgromadzonych w pojemnikach typu dzwon, lub siatka w terminie maksymalnie 72 godzin od momentu zgłoszenia przez Zamawiającego.
Odpady przewidziane do odbioru, zgodnie z katalogiem odpadów a także pozostałe informacje zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do SWZ.