Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Izdelava projektne dokumentacije za rekonstrukcijo in prizidavo Doma za varstvo odraslih Velenje
Reference number: JN-4556
II.1.2)Main CPV code71220000 Architectural design services
II.1.4)Short description:
Predmet javnega naročila je izdelava projektne dokumentacije faza PZI za rekonstrukcijo in prizidavo Doma za varstvo odraslih Velenje in zajema:
- projekt za izvedbo, s popisom gradbeno obrtniških in instalacijskih del ter projektantsko oceno (PZI) in navodilom za izvedbo faznosti gradnje,
- projektantski nadzor, ki vključuje tudi sodelovanje pri tehničnem pregledu/ih.
Rok za izdelavo projektne dokumentacije faza PZI je 80 dni od sklenitve pogodbe.
Predviden termin za izvedbo projektantskega nadzora je od januarja 2022 do junija 2023.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71220000 Architectural design services
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaQuality criterion - Name: 1 REFENECA / Weighting: 5
Quality criterion - Name: 2 REFERENCI ALI VEČ / Weighting: 5
Cost criterion - Name: Skupna ponujena cena / Weighting: 90