Építési beruházás - 493128-2018
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2018/S 216-493128
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
„Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.1.1-15-2017-00024 azonosítószámú projekt keretében a Baranya megyei Sellye Térségének ivóvízminőség-javító programja A rész fejlesztési feladatainak ellátására vonatk
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
„Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.1.1-15-2017-00024 azonosítószámú projekt keretében a Baranya megyei Sellye Térségének ivóvízminőség-javító programja A rész fejlesztési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint”
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45247130 Vízvezeték építése
45232430 Vízkezelés
45232150 Vízelosztó csővezetékkel kapcsolatos munka
45232151 Vízvezeték-felújítással kapcsolatos építési munkák
45232100 Vízvezeték-építés járulékos munkája
45262220 Ivóvízkútfúrás
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A kivitelezés főbb tájékoztató jellegű mennyiségei az alábbiak:
I. Sellye központú kistérségi rendszer:
– A meglévő vízkezelő épület átalakítása és felújítása, valamint bővítése, új 45,0 m³/h kapacitású komplex vízkezelő berendezés telepítése
– Új kút létesítése, és a meglévő III. sz. kút felújítása, a kútszivattyú cseréje
– 50 m³ meglévő megszakító medence felújítása, a meglévő feladó szivattyúk cseréjével (1+1 db új, száraz beépítésű, állótengelyes technológiára feladó szivattyú kiépítése szükséges)
– Új 2x100 m³-es iker kialakítású tisztavíz medence építése, a zárkamrában elhelyezett száraz beépítésű, állótengelyes (1+1 db) új nyomásfokozó és (1 (+1)db) új öblítő szivattyúkkal. A beépítésre kerülő 1 db öblítő szivattyúhoz 1 db hideg tartalékot szükséges biztosítani.
– 80,0 m³ hasznos térfogatú vasiszap ülepítő, és egy 60 m³-es iszapvíztelenítő építése a hozzájuk kapcsolódó 1 db csurgalékvíz átemelővel
– Udvartéri csőhálózat (a szükséges szerelvényekkel, aknákkal)
– Szennyvízelvezetés kiépítés
– Belső szervizút bővítése szórt burkolattal
– Energiaellátás bővítése, új mérőhely és betáp kábel építése, ideiglenes elektromos betáplálás biztosításával
– Villamos- és irányítástechnika, valamint vagyonvédelem kiépítése
II. Drávafok központú kistérségi rendszer:
– Vízkezelő épület bővítése, és a meglévő épület felújítása, átalakítása
– 8,0 m³/h kapacitású komplex vízkezelő berendezés telepítése
– Mélyfúrású kút fúrása, meglévő kút felújítása, kútszivattyú cseréje
– 50 m³-es medence és felújítása. A jelenlegi patronos nyomásfokozók kiváltása miatt új nyomásfokozó akna építendő, melyben száraz beépítésű, állótengelyes (1+1 db) új nyomásfokozó és (1 (+1)db) új öblítő szivattyúkat kell elhelyezni. A beépítésre kerülő 1 db öblítő szivattyúhoz 1 db hideg tartalékot szükséges biztosítani. A nyomásfokozó akna megépítés és üzembe helyezése után a meglévő zárkamra funkció megszűntetésre kerül.
– 10,0 m³ hasznos térfogatú vasiszap ülepítő átalakítása új szivattyú elhelyezésével, és a hozzá kapcsolódó szerelvények, vezetékek kiépítésével
– Belső szervizút kialakítása a műtárgyak megközelítéséhez szórt burkolattal
– Udvartéri vezetékhálózat (aknákkal, szerelvényekkel kompletten)
III. Drávakeresztúr központú kistérségi rendszer:
– Vízkezelő épület bővítése, a meglévő épület felújítása, átalakítása
– 7,0 m³/h kapacitású komplex vízkezelő berendezés telepítése
– 15,0 m³ hasznos térfogatú vasiszap ülepítő építése
– 6 m³-es iszapvíztelenítő építése
– 1 db csurgalékvíz átemelő akna
– 50 m³ hasznos térfogatú tisztavíz medence építése, a zárkamrában elhelyezett száraz beépítésű, állótengelyes (1+1 db) új nyomásfokozó és (1 (+1)db) új öblítő szivattyúkkal. A beépítésre kerülő 1 db öblítő szivattyúhoz 1 db hideg tartalékot szükséges biztosítani.
– Kerítésépítés, bontás, tereprendezés
– Udvartéri vezetékhálózat (a szükséges szerelvényekkel, aknákkal)
– meglévő ülepítő elbontása
– 1 db zárt szennyvíztároló építése
– Meglévő drávakeresztúri víztorony gépészeti felújítása
IV. Lúzsok központú kistérségi rendszer:
– 6,0 m³/h kapacitású komplex vízkezelő berendezés telepítése
– Mélyfúrású kút fúrása, meglévő kút felújítása, a kútszivattyú cseréje
– 6 m³-es iszapvíztelenítő épít