Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Ureditev problematike izkopanega materiala, ki vsebuje nevarne snovi – klasifikacijska številka 17 05 03* - na tovornem delu železniške postaje Celje
II.1.2)Main CPV code90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
II.1.4)Short description:
Ureditev problematike izkopanega materiala, ki vsebuje nevarne snovi – klasifikacijska številka 17 05 03* - na tovornem delu železniške postaje Celje.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90500000 Refuse and waste related services
II.2.4)Description of the procurement: