Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Kerékpáros útvonal Székesfvár–Polgárdi-710sz. főút
Hivatkozási szám: EKR000819932020
II.1.2)Fő CPV-kód45233162 Kerékpárút építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
1. rész:
Budapest–Balaton kerékpáros útvonal – Székesfehérvár-Polgárdi közötti szakasz kiviteli terveinek elkészítése, megvalósítása és opcionálisan közműkiváltások elvégzése (PST 3. szintű kód: B005.03.73; B005.04.73)
2. rész:
Budapest–Balaton kerékpáros útvonal – Polgárdi-710 sz. főút közötti szakasz kiviteli terveinek elkészítése, megvalósítása és opcionálisan közműkiváltások elvégzése (PST 3. szintű kód: B005.04.73)
VI. szakasz: Kiegészítő információk