Magyarország-Budapest: Hangszerek, sportfelszerelések, játékok, játékszerek, kézműves, művészeti anyagok és kiegészítők
2022/S 176-498032
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Szakképzési Centrumok részére Teqball pályák
Hivatkozási szám: EKR000921512022
II.1.2)Fő CPV-kód37000000 Hangszerek, sportfelszerelések, játékok, játékszerek, kézműves, művészeti anyagok és kiegészítők
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal 717 db TEQTM LITE pályát, valamint 33 db TEQTM ONE pályát kíván beszerezni a Szakképzési Centrumok részére.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)37000000 Hangszerek, sportfelszerelések, játékok, játékszerek, kézműves, művészeti anyagok és kiegészítők
37400000 Sportcikkek és felszerelések
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
717 db TEQTM LITE pálya, valamint 33 db TEQTM ONE pálya