II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Pārtikas produktu iegāde Daugavpils Universitātes aģentūrai „Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža
Reference number: DU DMK 2022/2
II.1.2)Main CPV code15800000 Miscellaneous food products
II.1.4)Short description:
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
"A" daļa - gaļas produkti
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)15800000 Miscellaneous food products
II.2.4)Description of the procurement:
„B” daļa – piena produkti
Lot No: 2
„C” daļa – svaigie augļi un dārzeņi
Lot No: 3
„D” daļa – maizes izstrādājumi
Lot No: 4
„F” daļa – zivju produkcija
Lot No: 6