Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Nyíregyháza,Nagykörút DNY-i szakasz négysávosítása
Hivatkozási szám: EKR000456852021
II.1.2)Fő CPV-kód45233228 Útburkolat építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Nyíregyháza, Nagykörút délnyugati szakasz négysávosítása (PST: K331.02.73)
A Nyíregyháza, Nagykörút délnyugati szakaszát, a Huszár sort és a Móricz Zs. utcát érintő nagykörúti szakasz (egybefüggően ~ 1,2 km) meglévő 2x1 sávos részének kapacitásbővítése 2x2 sávosra, 5 db jelzőlámpás csomópont és gyalog-kerékpárút, valamint egy 423 m2 pályafelületű híd létesítésével.
Főbb mennyiségek:
Útépítés:
- Földmű építése: 40 800 m3
- Hidraulikus kötőanyagú pályaszerkezet építése: 350 m3
- Bitumenes kötőanyagú pályaszerkezet építése: 7 200 m3
- Út- és közvilágítás építése: 3777 m
- Közművezetékek építése:~16 800 fm
Híd:
- Tömör vasbeton hídfő felmenőfal és szárnyfal: 182 m3
- Előregyártott, feszített vasbeton panel: 733 m
Részletek: KD
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)45233228 Útburkolat építése
45221111 Közúti híd építése
45230000 Csővezeték, hírközlési és villamos vezeték építése autópályák, közutak, repülőterek és vasutak számára; terepegyengetés
45231200 Olaj- és gázvezetékek építése
45233125 Útkereszteződés építése
45233221 Útburkolati jelek festése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
# Földmű építése: 40 800 m3
# Hidraulikus kötőanyagú pályaszerkezet építése: 350 m3
# Bitumenes kötőanyagú pályaszerkezet építése: 7 200 m3
# Út- és közvilágítás építése: 3777 m
# Közművezetékek építése:~16 800 fm
# Tömör vasbeton hídfő felmenőfal és szárnyfal: 182 m3
# Előregyártott, feszített vasbeton panel: 733 m