Notice for changes or additional information
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Przeglądy i naprawy silników napędzających sprężarki Halberstadt
Reference number: ZP/2017/11/0109/REM
II.1.2)Main CPV code50532100 Repair and maintenance services of electric motors
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przeglądów i napraw 11 elektrycznych silników synchronicznych typ GYkp1716t (dalej: „Urządzenia” lub „Silniki”) napędzających sprężarki gazu Halberstadt 1HB 5K 400/259 w tłoczniach Hołowczyce I i Rembelszczyzna Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Rembelszczyźnie.