2. Az ajánlatban előírt dokumentumok benyújthatók az EKR-ben kitöltött elektronikus űrlap alkalmazásával, vagy amennyiben elektronikus űrlap nem áll rendelkezésre, a papír alapú dokumentum egyszerű elektronikus másolata formájában (Kbt. 41/A. § (1) bek.).
5. Az ajánlat részeként be kell nyújtani:
- Kbt. 66. § (2) bek. szerinti nyilatkozatot,
- Kbt. 67. § (4) bek. szerinti nyilatkozatot,
- változásbejegyzési eljárásról szóló nyilatkozatot (nemleges nyilatkozat is csatolandó), továbbá változásbejegyzési eljárás esetében a Korm. r. 13. §-ban meghatározott iratokat,
- Kbt. 66. § (6) bekezdése szerinti nyilatkozatot (AK előírja, hogy az ajánlatban meg kell jelölni a közbeszerzésnek azt a részét(részeit) amelynek teljesítéséhez AT alvállalkozót kíván igénybe venni és az ezen részek tekintetében igénybe venni kívánt és az ajánlat benyújtásakor már ismert alvállalkozókat - nemleges nyilatkozat is csatolandó),
AK a Korm. r. 2. § (3) bek. alapján előírja, hogy AT az EEKD-n tüntesse fel az ajánlat benyújtásakor már ismert alvállalkozókat,
- a Kbt. 65. § (7) bek. szerinti nyilatkozatot (nemleges nyilatkozat is csatolandó) és adott esetben a kapacitásait rendelkezésre bocsátó szervezet szerződésben, előszerződésben, vagy más formában vállalt kötelezettségvállalását tartalmazó okiratot,
- AT (valamennyi közös AT), az alk. igazolásában részt vevő szervezet (személy) csatolja az ajánlathoz csatolt bármely - nem elektronikus űrlapként csatolt - nyilatkozatot aláíró, vagy aláírásra meghatalmazást adó személy aláírási címpéldányát vagy a 2006. évi V. tv. 9. § (1) bek. szerinti ügyvéd vagy kamarai jogtanácsos által ellenjegyzett aláírási mintáját,
- Nyilatkozatot üzleti titokról (adott esetben),
- Meghatalmazás (adott esetben)
Az ajánlat részeként benyújtandó iratok teljes jegyzékét a KKD tartalmazza.