Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/25/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés: OSEI I. ütem
Hivatkozási szám: EKR001472202019
II.1.2)Fő CPV-kód45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
OSEI – Kivitelezési munkák
VI. szakasz: Kiegészítő információk