II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów
Reference number: Numer sprawy WSSSPZOZ.DZP.382.54.2021
II.1.2)Main CPV code33696200 Blood-testing reagents
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33696200 Blood-testing reagents
II.2.1)Title:
Testy do ilościowego oznaczania stężenia specyficznych IgEIgG– m.immunoenzymatyczną
Lot No: 2
Płytki do oznaczania MIC kolistyny metodą mikrorozcieńczeń
Lot No: 3
Zestaw do analizy chemicznej kamieni moczowych
Lot No: 4
II.2.2)Additional CPV code(s)33696700 Urological reagents
Bulion Todd-Hewitta z antybiotykami do identyfikacji GBS
Lot No: 5
II.2.2)Additional CPV code(s)33696500 Laboratory reagents
Immunochromatograficzne testy kasetkowe do wykrywania narkotyków oraz substancji odurzających w moczu
Lot No: 6
II.2.2)Additional CPV code(s)33694000 Diagnostic agents
Lot No: 7
Testy paskowe do oznaczania INR
Lot No: 8
Odczynniki do wykonywania oznaczeń amikacyny
Lot No: 9