Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 515113-2019
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2019/S 211-515113
Korrigendum
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
83.sz.2x2sávos főút Pápa-Győr közötti kivitelezése
Hivatkozási szám: EKR000808062019
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés a 83. sz. 2x2 sávos főút Pápa-Győr közötti szakaszának kivitelezésére.
VI. szakasz: Kiegészítő információk