Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Rozbudowa, dostawa, montaż i konfiguracja infrastruktury systemu genealogiawarchiwach i zapewnienia właściwej pracy centrum zapasowego dla systemu Archiwum Dokumentów Elektronicznych (nazwa skrócona)
Reference number: AGK.26.80.2021
II.1.2)Main CPV code30233000 Media storage and reader devices
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 775 535.57 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72253200 Systems support services
Dostawy - 515874-2021
Polska-Bydgoszcz: Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
2021/S 198-515874
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: AGK.26.80.2021
II.1.2)Główny kod CPV
30233000 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
II.1.4)Krótki opis:
Rozbudowa, dostawa, montaż i konfiguracja infrastruktury niezbędnej do utrzymania i rozbudowy systemu www.genealogiawarchiwach.pl (GwA) oraz zapewnienia właściwej pracy centrum zapasowego dla systemu Archiwum Dokumentów Elektronicznych (ADE). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia Zał. nr 1 do umowy
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 775 535.57 EUR
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
72253200 Usługi w zakresie wsparcia systemu
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa, dostawa, montaż i konfiguracja infrastruktury niezbędnej do utrzymania i rozbudowy systemu www.genealogiawarchiwach.pl (GwA) oraz zapewnienia właściwej pracy centrum zapasowego dla systemu Archiwum Dokumentów Elektronicznych (ADE), które w przypadku awarii systemu głównego zlokalizowanego w NAC, awarii łączy dostępowych do lokalizacji NAC przejmie pełną obsługę systemu ADE.
Rozbudowa przeprowadzana będzie z wykorzystaniem zasobów istniejącej infrastruktury znajdującej się w Archiwum Państwowym w Bydgoszczy i Archiwum Państwowym w Toruniu.
Zakupiona infrastruktura zostanie rozlokowana w dotychczasowych lokalizacjach obecnej infrastruktury tj. w serwerowniach: AP Bydgoszcz ( Bydgoszcz ul. Dworcowa 65 i ul. Wiślana 27 ) i AP Toruń plac Rapackiego 1.
Ogólny zakres prac:
• Rozbudowa środowiska macierzy dyskowych typu CAS o przestrzeń dyskową niezbędną do uzyskania przestrzeni dla użytkownika końcowego o pojemności co najmniej 2 PB netto w serwerowniach AP Bydgoszcz, AP Toruń.
• Upgrade oprogramowania do najnowszej wskazanej przez support wersji oprogramowania.
• Usługi wsparcia i gwarancji dla całego zasobu 2PB obejmującego sprzęt, oprogramowanie i licencje do 5 lat od momentu podpisanie protokołu końcowego odbioru ( umowa na usługi wsparcia na obecne elementy infrastruktury kończy się 31.12.2021 )
• W razie konieczności dostosowanie infrastruktury elektrycznej i klimatyzacyjnej w określonych lokalizacjach do wymagań środowiskowych infrastruktury po rozbudowie.