3. szerződésmódosítás aláírásnak dátuma: 30.10.2018.
Jelen hirdetmény I.1. pontjában feltüntetendő további ajánlatkérő:
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvényt ársaság; Nemzeti azonosítószám: AK01805; Postai cím: 2600
Vác, Kodály Zoltán út 3.
II.2.4) pont folytatása:
3. A szerződés teljesítése érdekében szükséges engedély, hozzájárulás megszerzése, hatósági, tulajdonosi, kezelői egyeztetések, hatósági eljárások teljes körű lebonyolítása (kivéve az üzemeltetési engedélyeztetés), a lejárt hatályú szakhatósági és közműkezelői engedélyek módosítása, ill. érvényességének meghosszabbítása.
4. A tervezett beavatkozások, létesítmények kivitelezése során érintett közművezetékek átépítése/áthelyezése, üzemeltetőkkel,